Aurimas Rabačius: „Kaip pagyti po sunkios galvos traumos arba kaip apgauti sistemą: adekvatūs, korektiški patarimai kiekvienam sveikam individui.“

Parašykite man per šį puslapį, Facebook puslapį, profilį asmeninę žinutę. Kaune galime dėl perdavimo susitarti asmeniškai, į kitas Lietuvos vietas siunčiu. Galim pasirašyti pirkimo-pardavimo sutartėlę. Kaina 20 eur + siuntimas.

Mane specialistai laiko geru reabilitacijos pavyzdžiu. Aš negaliu pasakyti, kas Jums būtų naudingiausia, bet galiu pasakyti, kas man buvo naudingiausia. Nuolat gaunu užklausų iš pažįstamų ir nepažįstamų žmonių, susijusių su knygos pavadinime pateiktu klausimu. Supratau, kad aš ne vienintelis susidūriau su šia problema. Artimajam patekus į intensyviosios terapijos skyrių, žmones dažnai ištinka neviltis, vedanti į paniką. Kai lankausi ligoninėje, kartais atsidedu laiko pasėdėti prie neurologijos klinikos intensyviosios terapijos durų. Ten gera vieta sugrįžti į gyvenimo realybę. Verkiantys žmonės su sauskelnėmis po pažastimi laukia eilės pakliūti į vidų. Va čia yra gyvenimas. Čia yra ne filmas. Čia yra gyvenimas ir mirtis. Iš padrikos savo „neatlygintino konsultanto“ karjeros sukompiliavau šią knygą. Medikai visais laikais buvo ypatingai užimti. Reikia suprasti jiems šiuo metu kylančius iššūkius Covid-19 kontekste. Susistemintos informacijos iš jų tą pačią reikalingą sekundę gauti sunkiai įmanoma. Po sunkios galvos traumos žmogaus gyvenimas pasikeičia negrįžtamai. Dažnai negrįžtamai pasikeičia ir jo artimųjų gyvenimas. Ar tie pasikeitimai ilgainiui yra blogi ar geri – kartais tai yra kvestionuotina. Kasdieniai įpročiai, kuriuos gvildensiu šioje knygoje naudingi bet kuriam žmogui. Puoselėkite juos ir padarysite smegenis sveikesnes, o gyvenimą geresnį.